image
image
Cukiernicza platforma edukacyjna
Akademia Pszczółek jest cukierniczą platformą edukacyjną przeznaczoną dla amatorów, pasjonatów i profesjonalistów. To tutaj łączą się wiedza, pasja i kreatywność. Co tydzień nowa dawka inspiracji.
imageimageimageimageimageimage
Prostota
i innowacyjność
Niektóre przepisy wydają Ci się skomplikowane? Spokojnie, to tylko złudne wrażenie. Jesteśmy tu po to, by w prosty sposób przekazać Ci wiedzę i sekrety wyjątkowych słodkich kreacji.
Coś dla każdego
Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy pasjonatem, pieczesz dla rodziny czy prowadzisz gastronomię, u nas znajdziesz coś dla siebie. Zajęcia są dostosowane do Twoich potrzeb i zostały stworzone z myślą o Tobie.
Zdobywaj wiedzę,
kiedy chcesz
Ucz się w dowolnym miejscu i czasie. W drodze do pracy, w trakcie zmywania naczyń, na ławce w parku. W kolejnym kroku wydrukuj przepis i podejmij wyzwanie. Na koniec zachwyć swoich bliskich bądź gości w Twojej kawiarni. Jeśli masz ochotę na więcej, wybierz tematykę i dołącz do naszych szkoleń stacjonarnych.
image
image
Jak to działa?
Otrzymujesz nieograniczony dostęp do platformy edukacyjnej. Po zalogowaniu się i wybraniu interesującej Cię kategorii przechodzisz do lekcji. Możesz zatrzymać film w dowolnym momencie i wrócić do niego, kiedy tylko zechcesz. Pod filmem znajdziesz listę zakupów oraz przepisów, który możesz wydrukować.
Zobacz co sądzą o Akademii Pszczółek nasi kursanci
image
Przepisy o różnym stopniu zaawansowania. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Aleksandra K.
Opinia potwierdzona zakupem
image
Bardzo szczegółowe przepisy i kreatywne dekoracje. Czegoś takiego szukałam!
Kinga O.
Opinia potwierdzona zakupem
image
Świetnie miejsce dla osób, które chcą się rozwijać. Ogrom wiedzy! Dziewczyny jak zwykle stanęły na wysokości zadania.
Kasia M.
Opinia potwierdzona zakupem

Wybierz pakiet dla siebie

Pozostał ostatni krok - wybierz spośród dostępnych pakietów i zabieramy się za pieczenie!

Miesięczny
38/msc

  •  subskrypcja odnawialna co miesiąc
  •  co tydzień nowy przepis na platformie
  •  pobieranie przepisu w formacie PDF
  •  powtórki bez limitów
  •  drukowanie listy zakupowej
  •  anuluj kiedy chcesz

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Akademia Pszczółek działa poprzez oferowanie dostępu do kursów online za opłatę abonamentową. Oferujemy miesięczną, półroczną i roczną subskrypcję. Opłata za kolejny okres rozliczeniowy naliczana jest automatycznie. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji.

Dostęp do zakupionej subskrypcji otrzymasz od razu po opłaceniu.

Nieograniczony dostęp do wszystkich kursów online. Co tydzień nowy tutorial. Możliwość pobrania przepisu oraz listy zakupów w formacie pdf. Możliwość zadawania pytań pod każdym kursem.

Osoby mieszkające za granicą mogą zapłacić za abonament używając karty płatniczej, poprzez system Stripe – opcja jest widoczna po przejściu ze strony zamówienia do płatności. Nie stosujemy żadnych dodatkowych opłat dla transakcji zagranicznych. Jeśli opłata dokonywana jest w innej walucie niż złotówki, zostanie ona automatycznie przeliczona według obowiązującego w danym dniu kursu.

Nie. Zgodnie z regulaminem serwisu konto może być wykorzystywane wyłącznie przez jedną osobę.

Faktury w wersji elektronicznej są wystawiane automatycznie, po zaznaczeniu opcji w formularzu subskrypcji: “Chcę otrzymać fakturę za to zamówienie”. Faktura będzie możliwa do pobrania niezwłocznie po realizacji i zaksięgowaniu wpłaty. Aby pobrać fakturę użytkownik musi być zalogowany na swoje konto. Faktura będzie dostępna w zakładce subskrypcja.

Side Banner