image
image
Przepis na słodki sukces
Spotkaj się z nami na szkoleniu stacjonarnym. W małej grupie, w rodzinnej atmosferze nauczymy Cię różnych technik cukierniczych. Podpowiemy Ci jakich błędów unikać. Będziemy z Tobą na każdym etapie przygotowania. Od przepisu po dekorację. Po warsztatach otrzymujesz certyfikat i dostęp do zamkniętej grupy szkoleniowej.
Planowane szkolenia
Gdzie i kiedy możemy się zobaczyć? Szczegółowy plan znajdziesz poniżej.
image
Monoporcje - Teoria i Przepisy
Data:
10-11.08.2024
Miejsca:
2
Lokalizacja:
Katowice
Cena:
1350 zł
To już kolejna edycja warsztatów z monoporcji. Szkolenie dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Pierwszego dnia skupimy się na odpiekach, insertach i składaniu deserów. Na szkoleniu przygotujemy 6 monoporcji. Pistacja z wiśnią, czekolada z solonym karmelem i bananem, miodownik w wersji deserowej, limonka z kokosem, pomarańczowy deser z twarogiem i aperolem oraz malinowy z mango. Drugiego dnia skupimy się na dekoracji z temperowanej czekolady. Przygotujemy zamsz oraz lustrzane polewy. Podczas szkolenia zapewniamy stanowisko pracy wyposażone w potrzebny sprzęt i materiały niezbędne do pracy, surowce, fartuch, napoje, kawa oraz obiad. Każdy uczestnik zabiera do domu 6 monoporcji, otrzymuje certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia. Możliwość opłacenia szkolenia w dwóch ratach. Połowa kwoty do 5 dni od zapisu, druga połowa płatna w dniu warsztatu.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Justyna Pszczółka-Oślizło prowadząca działalność gospodarczą Media od kuchni JUSTYNA PSZCZÓŁKA-OŚLIZŁO z siedzibą ul. Szarych Szeregów 3/16a 41-106 Siemianowice Śląskie. Dane mogą być przetwarzane zgodnie z polityką prywatności portalu i jedynie w celu nawiązania kontaktu na podstawie otrzymanego zapytania.